Ruszamy z dystrybucją Kart Kibica

Od tego sezonu kibice chcący uczestniczyć w Naszych meczach na żywo muszą nabyć kartę kibica uprawniającą do wejścia na wszystkie mecze domowe we wszystkich rozgrywkach w sezonie 2021/2022 lub pojedynczą wejściówkę, którą nabyć będzie można przed każdym meczem. Oczywiście, w przypadku kiedy pozostaną wolne miejsca po sprzedażach kart kibica.

Koszt karty kibica:
– 70 zł dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia;
– 40 zł ulgowa dla dzieci do 12 roku życia;
– dzieci do 5 lat wstęp wolny.

Dla najbardziej zagorzałych kibiców przygotowaliśmy eleganckie BOXy, które oprócz karty zawierają również gadżety klubowe takie jak szalik, kubek czy brelok. Koszt takiego pakietu to 100 zł i 70 zł w przypadku dzieci do 12 roku życia.

Istnieje również możliwość zakupu pojedynczego gadżetu w cenach:
– szalik kibica 30 zł;
– kubek 10 zł;
– brelok 10 zł.

Pojedyncze wejściówki na mecz sprzedawane będą w cenach:
– 10 zł dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia;
– 5 zł dzieci do 12 roku życia;
– dzieci do 5 lat wstęp wolny;

Na uwadze mamy również sytuacje z pandemią COVID-19, aktualnie możemy zapełnić hale do ostatniego miejsca, jednak w przypadku zmiany sytuacji i w najgorszym wypadku zamknięcia widowni dla kibiców, wszystkie karty przedłużą swoją ważność o ilość spotkań rozegranych bez widowni w kolejnym sezonie ligowym 2022/2023.

Punkty dystrybucji kart kibica oraz gadżetów:
– sklep internetowy https://wemet-futsal.pl/sklep/ gdzie można wybrać odbiór osobisty lub wysyłkę kurierem. Aktualnie można płacić zwykłym przelewem bankowym jednak jutro powinna już działać szybka płatność za pomocą PAYu;
– zakup stacjonarny w siedzibie firmy @Szybki Druk lub w siedzibie firmy We-Met w Kamienicy Królewskiej;
– podczas ostatniego sparingu przedsezonowego połączonego z prezentacją drużyny, który odbędzie się 12 września. Szczegółowe informacje pojawią się jutro na Naszej stronie oraz social mediach.

Wszystkie fundusze zgromadzone ze sprzedaży zostaną przeznaczone na dalszy rozwój Naszego klubu, do którego teraz może przyczynić się każdy z Was 🔥

Bardzo prosimy o udostępnianie 👊

#wemetfutsalclub #kibice #kartakibica #futsal