Bolesna domowa porażka z Ruchem Chorzów

3 tygodnie temu | 20.03.2024, 10:44
Bolesna domowa porażka z Ruchem Chorzów

Nie tak wyobrażaliśmy sobie ostatnie niedzielne popołudnie, mieliśmy wygrać ten mecz i na 4 kolejki przed końcem zapewnić sobie upragnione utrzymanie w lidze, tak się jednak nie stało. Po raz kolejny pokazaliśmy, że nie potrafimy ustabilizować swojej formy i rozgrywać każdego meczu na takim samym poziomie zaangażowania, po bardzo dobrym domowym spotkaniu z Dremanem, kolejne dwa spotkania są słabe w naszym wykonaniu, tak wygląda to właściwie przez większość tego sezonu. Ruch utrzymał matematyczne szanse na utrzymanie, które powiedzmy sobie szczerze są bardzo nikłe i prawdopodobnie dojdzie do niego już w nadchodzącej kolejce. Pewnymi spadkowiczami są już ekipy Sośnicy Gliwice oraz Jagielloni Białystok. 

Przed nami 4 ostatnie kolejki ligowe w których chcemy pokazać się jak najlepiej, przede wszystkim w nadchodzącym najbliższym meczu domowym z Piastem Gliwice, który zostanie pokazany na antenie TVP Sport, w tym meczu bardzo potrzebujemy Waszego wsparcia oraz obecności aby jak najlepiej zaprezentować nasz klub sportowo oraz marketingowo przed dużą ogólnopolską telewizyjną widownią.

Skupiamy się na dobrym zakończeniu sezonu po którym wyciągniemy wnioski, co musimy zrobić lepiej, jak się przygotować i jakie wprowadzić zmiany aby kolejny sezon przyniósł nam jeszcze więcej satysfakcji i pozytywnych sportowych rozstrzygnięć! 

Zapraszamy na skrót oraz wypowiedzi po ostatnim ligowym spotkaniu oraz do obecności oraz wsparcia klubu na tym ostatnim etapie naszego pierwszego sezonu w najwyższej klasie rozgrywkowej futsalu w Polsce. 

Kliknij aby zobaczyć skrót!

Kliknij aby zobaczyć wypowiedzi! 

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Tytularny
Sponsorzy Strategiczni
Sponsorzy Główni
Sponsorzy
Sponsor Główny Grup Młodzieżowych
Sponsorzy Techniczni
Partner w transporcie
Partnerzy
Patronat Medialny