Firma DEKAR Sponsorem We-Met Futsal Club!

4 miesiące temu | 14.03.2024, 10:49
Firma DEKAR Sponsorem We-Met Futsal Club!

Z wielką radością informujemy, że do grona Sponsorów wspierających nasz klub dołączyła firma DEKAR!

DEKAR to kolejna lokalna firma, która zdecydowała się na wsparcie naszego projektu. Współpraca z lokalnymi przedsiębiorcami jest dla nas niezwykle ważna, Ich wsparcie pozwala nam na realizację celów sportowych oraz na ciągłym rozwoju klubu za co w zamian oferujemy promocje marki na skalę ogólnopolską. 

Firma Dekar to producent wysokiej jakości stolarki okiennej, zakład produkcyjny mieści się w Wygodzie Sierakowskiej w gminie Sierakowice. Zakład produkuje okna i drzwi zarówno dla projektów domów jednorodzinnych ale także dla dużych inwestycji takich jak osiedla mieszkaniowe czy budynki biurowe. 

Jeśli jesteś na etapie budowania domu i wyboru stolarki okiennej to koniecznie sprawdź ofertę firmy DEKAR, bez wątpienia możesz liczyć na wysokiej jakości produkt na lata! Pamiętaj, że wybierając okna firmy DEKAR wspierasz również nasz klub! 

Odwiedź stronę http://dekar.eu/ gdzie znajdziesz dane niezbędne do kontaktu. Klikając tutaj odwiedzisz social media, polub i zaobserwuj stronę aby być na bieżąco z aktualnymi ofertami! 

Razem pracujemy na nasz sukces!

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Tytularny
Sponsorzy Strategiczni
Sponsorzy Główni
Sponsorzy
Sponsor Główny Grup Młodzieżowych
Sponsorzy Techniczni
Partner w transporcie
Partnerzy
Patronat Medialny