Ważne zwycięstwo z Sośnicą! | 20.kolejka

1 miesiąc temu | 29.01.2024, 09:55
Ważne zwycięstwo z Sośnicą! | 20.kolejka

Dobiegł końca futsalowy styczniowy maraton, który zakończyliśmy bardzo ważnym zwycięstwem z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie. 3 punkty pozwoliły zwiększyć dystans nad strefą spadkową do 11 punktów co daje spory komfort naszemu zespołowi przed ostatnimi 10 kolejkami w lidze.  

W styczniu rozegraliśmy 6 spotkań (5 ligowych, 1 pucharowe) w których odnieśliśmy 3 zwycięstwa, 1 remis oraz 2 porażki z wyżej notowanymi rywalami. Jest to bez wątpienia lepszy początek rundy a niżeli początek rundy jesiennej w której na tym etapie zdobyliśmy o 3 punkty mniej. Zadowoleni mogą też być nasi Kibice, zaczęliśmy punktować przede wszystkim u siebie, jak narazie jesteśmy niepokonani na własnym parkiecie w 2024 roku. 

3 lutego czeka nas starcie w 1/16 pucharu Polski w futsalu, udamy się w podróż do wielkopolskiej Wrześni, gdzie zmierzymy się z 2-ligowcem. W tym spotkaniu nie zagra Mateusz Madziąg, który przebywa na dodatkowy, zgrupowaniu reprezentacji. Początek meczu o godzinie 19:00, poinformujemy przed meczem o dostępnej transmisji LIVE. 

12 lutego o godzinie 18:15 na własnym parkiecie w ramach 21.kolejki ligowej czekają nas kolejne emocje i spotkanie z bezpośrednim rywalem w tabeli Eurobusem Przemyśl. Mecz odbędzie się w poniedziałek, zawita do nas telewizja a spotkanie na żywo pokaże TVP SPORT, liczymy na Waszą liczną obecność oraz wspaniały doping. Będzie to bardzo dobra okazja do promocji naszego klubu oraz regiony przed ogólnopolską publicznością. 

Tymczasem zapraszamy na skrót oraz wypowiedzi po ostatnim spotkaniu ligowym! 

Kliknij aby obejrzeć skrót!

Kliknij aby obejrzeć wypowiedzi!

Bądźcie z nami! 

Udostępnij