Zapowiedź meczu z Dremanem Opole | 24.kolejka

1 miesiąc temu | 03.03.2024, 12:49
Zapowiedź meczu z Dremanem Opole | 24.kolejka

PRZED NAMI MECZ Z DREMAN OPOLE KOMPRACHCICE !

Dzisiaj o godzinie 17 podejmiemy na własnym parkiecie - Dreman Opole Komprachcice w ramach 24.kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy.

Ostatni występ w Lubawie, delikatnie mówiąc nie był najlepszy w naszym wykonaniu. Obecny Mistrz Polski i drużyna, która reprezentowała nasz kraj na arenie międzynarodowej w Lidze Mistrzów, w której mierzyła się z najlepszymi klubami Europy w futsalu, nie pozostawiła złudzeń. W pełni wykorzystała nasz słabszy dzień i dyspozycję w tym spotkaniu oraz udowodniła o jakie cele walczy w obecnym sezonie.

Nasz niedzielny rywal, również należy do ścisłej krajowej czołówki. Na te chwilę, zajmuję 5 miejsce z 45 punktami w 23 meczach (14 zwycięstw, 3 remisy, 6 porażek). Bramki 104:57. Drużyna z Opolszczyzny walczy o miejsce tuż za podium wraz z Futsalem Leszno i BSF ABJ Bochnią na koniec sezonu zasadniczego. Miejsce na podium w tej chwili zarezerwowane jest dla „trójki”-Rekord Bielsko-Biała, Constract Lubawa i Piast Gliwice. Nic nie powinno zmienić się w tej kwestii.

Nasz zespół dalej zajmuję 12 miejsce z 11-punktową przewagą nad strefą spadkową. W 23 spotkaniach, zdobyliśmy 21 punktów(6 zwycięstw, 3 remisy, 14 porażek). Bramki 77:104.

Mecz w Opolu jesienią odbył się 5 listopada. Gospodarze nie byli zbyt gościnni i pewnie pokonali nasz zespół 9:4. Bramki dla nas zdobywali: Milinton Tijerino 2, Wojciech Dobek oraz Kewin Sidor. Dla Dremana trafiali: Waldemar Sobota 2, Marek Bugański, Felipe Deyvisson De Freitas, Jakub Janczak, Brayan Parra Toloza, Sebastian Szadurski i Arkadiusz Szypczyński.

Nasz zespół na pewno musi oczyścić głowy po ostatnim spotkaniu i wrócić do swojego stylu i sposobu gry. Terminarz tak się ułożył, że w ostatnich tygodniach mamy rywali z wyższej półki. Chociaż przewaga nad strefą spadkową jest duża(11 punktów) i cel na ten sezon jakim było utrzymanie się w Ekstraklasie jest na wyciągnięcie ręki, to do końca rozgrywek musimy dalej walczyć i punktować, żeby mieć pewność zrealizowania owego celu.

Liczymy na wsparcie naszych wiernych i niezawodnych kibiców, Wasze wsparcie może być teraz nieodzowne. Także zapraszamy na trybuny!

Inne informację dotyczące tego spotkania oczywiście można znaleźć na naszej stronie, w social mediach i na FanAppie.

Bądźcie z Nami!

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Tytularny
Sponsorzy Strategiczni
Sponsorzy Główni
Sponsorzy
Sponsor Główny Grup Młodzieżowych
Sponsorzy Techniczni
Partner w transporcie
Partnerzy
Patronat Medialny