Zapowiedź meczu z Widzewem | 25.kolejka

1 miesiąc temu | 10.03.2024, 10:52
Zapowiedź meczu z Widzewem | 25.kolejka

PRZED NAMI MECZ 25 KOLEJKI FOGO FUTSAL EKSTRAKLASY!

Już dziś o godzinie 14 podejmiemy w Łodzi miejscowy Widzew, w ramach 25 kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy.Transmisja spotkania odbędzie się na platformie WP Pilot.

Dobrze nam znani rywale zajmują na te chwilę 7 miejsce w ligowej tabeli. W 24 spotkaniach zdobyli 37 punktów(11 zwycięstw, 3 remisy, 9 porażek). Bramki 86:81.

Zespół trenera Kocota, pomimo niespodzianki jakim było zwycięstwo na naszym parkiecie z Dreman Opole Kopmrachcice(4:1) utrzymał swoje 12 miejsce, ale oddalił się od strefy spadkowej na 14 punktów i cel jaki obraliśmy sobie na samym początku sezonu, jest już praktycznie na wyciągnięcie ręki. W 24 meczach zdobyliśmy 24 punkty(7 zwycięstw, 3 remisy, 14 porażek). Bramki 81:105. 

Jesienią na hali w Sierakowicach, 12 listopada to łódzki Widzew pewnie zwyciężył 7:2. Wtedy bramki dla naszego zespołu zdobyli Mateusz Madziąg i Milinton Tijerino. Dla Widzewa trafiali: Kamil Kucharski 2, Hugo Freitas, Norbert Dregier, Miłosz Krzempek, Willy May oraz Jefferson Ortiz.

Z łodzianami mieliśmy okazję mierzyć się już 5-krotnie. Jest to rywal, z którym z całej stawki Ekstraklasy graliśmy najczęściej. Korzystny bilans bezpośrednich spotkań jest po stronie Widzewa. 4 razy zwyciężali i raz padł bezbramkowy remis, co w futsalu jest rzadkością. Mamy nadzieję, że dziś poprawimy te statystyki.

Na tym etapie rywalizacji znamy już pierwszego spadkowicza z Ekstraklasy, którym jest KS Sośnica Gliwice. Rywalom dziękujemy za wspólną rywalizację i liczymy na kolejne wspólne mecze na poziomie Ekstraklasy.

Oczywiście jak w każdym meczu, będziemy starali się o zwycięstwo, żeby jak najszybciej zapewnić sobie pewne utrzymanie. Dziś nie będzie łatwo, bo to rywale są faworytem, ale już udowodniliśmy, że potrafimy sprawiać niespodzianki. 

My już zapraszamy na nasz kolejny mecz ligowy w Sierakowicach, który odbędzie się w niedzielę(17 marca) o godzinie 17 z Ruchem Chorzów. Kolejne ważne spotkanie w kontekście utrzymania w Ekstraklasie, także liczymy na Wasze wsparcie!

Wszystkie dodatkowe informację, oczywiście można znaleźć na stronie klubu i social mediach oraz na FanAppie.

 


Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsor Tytularny
Sponsorzy Strategiczni
Sponsorzy Główni
Sponsorzy
Sponsor Główny Grup Młodzieżowych
Sponsorzy Techniczni
Partner w transporcie
Partnerzy
Patronat Medialny